služby služby

Co vyvíjíme

Business aplikace pro mobilní zařízení jsou skvělý způsob, jak držet krok s dobou a poskytnout svým klientům a partnerům informace nejmodernějším a pohodlným způsobem. Mobilní aplikace pro podnikání z jakéhokoli oboru, B2B, B2C, C2C, C2B.  Kontaktujte nás a společně naplánujeme a vytvoříme aplikaci podle vašich požadavků.

Již dnes nejrůznější společnosti vyvíjí business-aplikace pro iOS/Android. Banky, investiční společnosti, IT a stavební firmy, pojišťovny, média, internetové portály a nákupní centra využívají mobilní platformy pro řešení různých potřeb svých klientů a partnerů.

Dokážeme vyvinout aplikaci jakékoli náročnosti. Také se zabýváme adaptací prezentací, výročních zpráv, knih, časopisů a jakýchkoli dalších mediálních výstupu pro platformu iOS/Android. Hry, klienty pro online služby, umělecká alba, referenční a výukové programy, interaktivní knihy, informační systémy, knihy pro děti… Je možné pokračovat do nekonečna a tento seznam stále nebude úplný.

Rádi navážeme spolupráci s firmami, reklamními a kreativními agenturami, tiskárnami a nakladatelstvími.


Proč tablety?

Zájem o mobilní zařízení, ke kterým patří chytré telefony a tablety, roste každým dnem. Nová zařízení se prodávají v rekordních množstvích a den uvedení na trh nového modelu se stává nejočekávanější událostí v roce.

Je to pohodlné

Malá velikost a váha umožňují mít tablet neustále u sebe. Při srovnatelném výkonu jsou moderní mobilní zařízení lehčí a tenčí než klasické notebooky. Tablet je vhodný kdekoli – na pracovní cestě, v letadle, v autě.

Je to jednoduché

Dotykový displej v kombinaci s moderními operačními systémy umožňuje maximální zjednodušení práce. I nezkušení uživatelé si snadno a rychle osvojí užívání tabletu.

Je to rychlé

Tablet je vždy připraven k práci. Na rozdíl od počítače, kterému může načítání trvat delší dobu, zde k zapnutí stačí pouhý dotyk.

Je to univerzální

Čtení knih a časopisů, poslech hudby, prohlížení animací a filmů, komunikace, řešení pracovních otázek, hry, fotografování a natáčení videa – je možné donekonečna vyjmenovávat seznam činností, které tablet umožňuje. Moderní displeje umožňují získat maximum prožitků ze čtení a prohlížení obrázků. Doplňte k tomu kvalitní reprodukci zvuku a promyšlený design a získáte přístroj, který nebudete chtít odložit. Vždyť pomocí něj můžete dělat tolik zajímavých věcí.


Jste vždy online

Připojit se nebylo nikdy tak jednoduché. Zabudovaný přijímač wi-fi a 3G umožňuje být online přesně tam, kde a kdy potřebujete.

Nepromeškejte svoji šanci oslovit rostoucí komunitu uživatelů tabletů a jiných mobilních zařízení. Jen pro platformu iOS je vytvořeno více než 750 tisíc aplikací s celkem více než 30 miliardami stažení. Informujte, propagujte, bavte, prodávejte – moderní mobilní platformy umožňují pracovat s vaší cílovou skupinou zcela novými způsoby.
 

Díky spolupráci s ipads.cz získáte:

•  individuální přístup k vytvoření aplikací pro iPhone/iPad/Android
•  exkluzivní design a profesionálně vyvinutý informační obsah
•  špičkovou kvalitu a profesionalitu pro vývoj
•  přesné dodržení domluveného harmonogramu
•  odsouhlasení všech změn a zlepšení
•  poskytnutí osobního manažera, který bude dohlížet na proces vývoje vaší aplikaceinfo infoo nás o náskontakty kontaktyvýroční zprávy výroční zprávyVýroční Zpráva 2010 SberbankSberbankVýroční Zpráva 2010aplikace mobilní aplikacemobilní aplikaceaplikaceVýpisy Business appBusiness appVýpisyVýpisy Lite #1 business app#1 business appVýpisy LiteVaclavak NovinyNovinyVaclavakknihy a časopisy knihy a časopisyPolish Poster Serge Serov, Krzysztof DydoSerge Serov, Krzysztof DydoPolish PosterGolden Bee 10 Bienále grafického designuBienále grafického designuGolden Bee 10
© 2007-2019 ipads.cz   /   info@ipads.cz