výroční zprávy výroční zprávyVýroční Zpráva 2010 SberbankSberbankVýroční Zpráva 2010

Výroční zprávy

Stále více společností se světovým jménem vydává svoje výroční zprávy, prezentace a další informaci o své činnosti v podobě iPad nebo Android aplikací. Proč používat tuny papíru na to, co je možné vyvinout v digitální podobě a šířit s nulovými náklady? Vaše výroční zpráva nebo prezentace může mít libovolné zpracování (například animované grafy), komunikovat se čtenářem, nabízet pohodlné funkce jako je vyhledávání nebo třídění, zobrazovat různé typy souborů (text, obrázky, audio a video) v libovolné kombinaci.

Prezentace velmi pohodlná

Vaši klienti, partneři či investoři budou mít další motivaci seznámit se s vaší zprávou. Elektronická forma prezentace není jen působivá, ale i velmi pohodlná. Na základě vašeho současného firemního stylu vytvoříme prezentaci v iPad nebo Android prostředí, doplníme o interaktivní možnosti a pohodlné funkce podle vašich požadavků. Navíc nezapomeňte, že pokud zveřejníte svoji výroční zprávu pouze v elektronické podobě, společně pomůžeme ke zlepšení ekologické situace na planetě.

info infoslužby službyo nás o náskontakty kontaktyaplikace mobilní aplikacemobilní aplikaceaplikaceVýpisy Business appBusiness appVýpisyVýpisy Lite #1 business app#1 business appVýpisy LiteVaclavak NovinyNovinyVaclavakknihy a časopisy knihy a časopisyPolish Poster Serge Serov, Krzysztof DydoSerge Serov, Krzysztof DydoPolish PosterGolden Bee 10 Bienále grafického designuBienále grafického designuGolden Bee 10
© 2007-2019 ipads.cz   /   info@ipads.cz