aplikace mobilní aplikacemobilní aplikaceaplikaceVýpisy Business appBusiness appVýpisyVýpisy Lite #1 business app#1 business appVýpisy LiteVaclavak NovinyNovinyVaclavak

Mobilní aplikace

Platforma iPad/iOS se rychle stává nejpopulárnějším prostředím pro vývoj různých aplikací. Můžete začít nové podnikání s aplikacemi jako hlavním produktem nebo vyvinout iPad verzi vašich produktů pro rozšíření klientské základny a upevnění své image. Podnikání a zábava, vzdělání a hry, práce s grafikou, zvukem a videem, možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií.


Jsme připraveni vytvořit aplikaci pro iPad jakékoli náročnosti. Kontaktujte nás, abychom probrali váš plánovaný projekt a my vám poradíme, jak váš nápad co nejlépe zrealizovat.

Zpravodajské aplikace

Zprávy jsou tím, co všechny zajímá. Zpravodajské portály vyvíjí mobilní aplikace, aby mohli jejich čtenáři jednoduše "zůstat v obraze". Doplňte možnost sledování zpráv do vaší business, lifestylové nebo jiné aplikace a vaši zákazníci budou mít další důvod, proč zůstat věrní a pravidelně používat váš produkt.


Informační aplikace

Nepotřebujete si hodiny procházet knihy nebo něco googlovat. Informační aplikace je skvělý způsob, jak zjednodušit život lidem mnoha profesí. Podnikání, věda, kultura - to vše můžete mít na vzdálenost doslova jednoho kliknutí.

info infoslužby službyo nás o náskontakty kontaktyvýroční zprávy výroční zprávyVýroční Zpráva 2010 SberbankSberbankVýroční Zpráva 2010knihy a časopisy knihy a časopisyPolish Poster Serge Serov, Krzysztof DydoSerge Serov, Krzysztof DydoPolish PosterGolden Bee 10 Bienále grafického designuBienále grafického designuGolden Bee 10
© 2007-2019 ipads.cz   /   info@ipads.cz