info info

Vítejte v novém světě!

Není v něm prostor pro objemné papírování a nudné statické prezentace. To, co vás zajímá a co potřebujete, můžete mít před sebou během několika vteřin. Navíc se toho budete moct doslova dotknout. Tablety a chytré telefony změnily způsob, jakým lidé pracují s informacemi. Každý den  miliony lidí, prohlížejí, pracují, poslouchají, hrají nebo si dokonce objednávají v restauraci pomocí svého iPadu nebo jiného tabletu.


Držte krok s revolucí!

Už dnes existují stovky tisíc aplikací vytvořených pro iPady nebo Android a každým dnem jich přibývá. V roce 2010 největší světové společnosti, lídři odvětví jako Siemens, Pernod Ricard, Nestlé, Audi nebo Sberbank Ruska vydaly své roční zprávy jako interaktivní aplikace na iPad. Uživatelé moderních mobilních zařízení tvoří obrovskou, pokrokovou a velmi perspektivní komunitu. Oslovte tuto komunitu jejím jazykem, využijte nejnovější technologie pro pohodlnou a efektivní prezentaci jakékoli informace. Posílí to vaší image a pomůže získat nové klienty a partnery.

Vývoj pro iOS/Android od koncepce až po spuštění

Již dlouho a s velkým nadšením vyvíjíme aplikace, prezentace, hry, adaptujeme prezentace, knihy, časopisy a mnoho dalšího pro použití na mobilních platformách. Jsme připraveni s vámi projít celým procesem od vytvoření koncepce až po vizuální stránku, programování i testování. Zjistěte více o nás a o tom, na čem pracujeme na našich stránkách. Neváhejte nás ihned kontaktovat a zeptat se na to, co vás zajímá. Neztrácejte čas, zatímco jste četli tento text se ve světě prodala další desítka iPadů a Android tabletů!

služby službyo nás o náskontakty kontaktyvýroční zprávy výroční zprávyVýroční Zpráva 2010 SberbankSberbankVýroční Zpráva 2010aplikace mobilní aplikacemobilní aplikaceaplikaceVýpisy Business appBusiness appVýpisyVýpisy Lite #1 business app#1 business appVýpisy LiteVaclavak NovinyNovinyVaclavakknihy a časopisy knihy a časopisyPolish Poster Serge Serov, Krzysztof DydoSerge Serov, Krzysztof DydoPolish PosterGolden Bee 10 Bienále grafického designuBienále grafického designuGolden Bee 10
© 2007-2019 ipads.cz   /   info@ipads.cz